.

.

Caffe di andrea 12.5 10 wallидна уметност

Caffe di andrea 12.5 10 wallидна уметност

DEN 271.20
Износ

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му на секој дизајн убав естетски. Caffe di Andrea 12.5 "x 10" wallидна уметност : убаво врамена декоративна wallидна уметност. Полиестерска рамка. Лесно е да се обеси, не е потребно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите