.

.

Херој на задниот двор, зелен сјај во одбојка на темни базени и игра со шишиња, поставена за возрасни и тинејџери

Херој на задниот двор, зелен сјај во одбојка на темни базени и игра со шишиња, поставена за возрасни и тинејџери

DEN 3.33
Износ

Серијалот Херој Херој Хидро Сјај во одбојка на „Темен базен“ и „Шит Штрајк игри“ е сет на лебдечки базени, одлично за забави и вечерно време споделено со вашето семејство. Овој мерки за поставување на игри (LXWXH). Само пополнете ги лебдечките основи со песок, прикачете ги на мрежата и испуштете ги под вода на дното за стабилност. Исто така, играјте ја целната игра на летачки диск; Две зелени шишиња се од двете страни на одбојкарската мрежа, а првите што ги нокаутираат од победи на неговиот пиедестал! Не пропуштајте ја оваа неверојатна игра сјај-во-темна игра што ќе донесе часови на забава дење и ноќе. Серијалот Херој Херој Херој Хидро Сјај во одбојка на одбојка на темни базени и сет на игри со шишиња. Собрани димензии : 120 во L x 22 во W x 26 во H. Одлична игра за возрасни и тинејџери на унисекс полот. Одбојка на базени и игра со шишиња во една поставка. Уживајте во одбојка и шишиња со шишиња во текот на денот и ноќта по топката и светлечкиот нето-материјал ја апсорбира сончевата светлина за да ја задржи оваа сјај-во-темна игра блескава. Вклучува 4 специјално дизајнирани сидра со прилагодливи токи што ја одржуваат играта во место. Пополнете ги лебдечките основи со песок, запечатете, прикачете се на мрежата и испуштете се на дното за непрекината стабилна игра. Вклучени додатоци : 1 сјај-во-темно зелена одбојка, 4 торби со јажиња за да се наполни со песок за сидра, 2 зелени шишиња, 1 бел диск, 1 воздушна пумпа.

R

Им се допаѓа и на купувачите