.

.

Женски Фустани Женски Пролет И Aut V - Вратот Леопард Со Долги Ракави-Печатење Со Копче Надолу Кошула Пресече Чипка-До Долги Ракави Фустан Вестидос Casuales Para Mujer

Женски Фустани Женски Пролет И Aut V - Вратот Леопард Со Долги Ракави-Печатење Со Копче Надолу Кошула Пресече Чипка-До Долги

DEN 2.67
Износ

Големина : Л Големина На Етикетата : Голема Должина : 122,5 см/48,23 "Ракав : 41,5 см/16,34 " Биста : 128 см/50,39" . Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Стилизирајте го едноставно со тен слајд за сончев попладневен коктел или заменете го со чизма до глуждот за да ја искористите максимално сонувачката силуета.зелен готски фустан розова y2k графичка маичка за ноќта на вештерките женски фустан преголем т фустан за жени плус големина скелтон хеланки црн готски врв y2k t фустан женски гроздобер маици вратоврска боја преголема маица череп фустан црна скелетна кошула графички маици гроздобер преголеми туники за ноќта на вештерките црна вештерка врвни трендовски графички маици за жени симпатична земја концертни тимови вратоврска кошула со боја против вратот женски женски маици за ноќта на вештерките камизас де муер де мода 2021 женска маица за ноќта на вештерките есенски врвови за Жени 2021 трендовски повод : овој стилски фустан во боја е многу погоден за секоја пригода, особено за состаноци, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор за одмор, патувања, забави, концерт, спорт, кафуле, теретана итн.82 "Ракав : 42. Големина : XL Етикета Големина : X-Голема Должина : 124cm/48.

R

Им се допаѓа и на купувачите