.

.

Јакна од Камо Камо Твил во Америка, големини S-2XL

Јакна од Камо Камо Твил во Америка, големини S-2XL

DEN 385.60
Износ

Со стил на бомбардер и дизајн со средна тежина, оваа маснамска јакна од американскиот бод е одлично одење за сите сезони. Супер удобно со ткаенина за дишење, оваа јакна има повеќе џебови за дополнително складирање за да носи најважни работи кога ќе излезете надвор. Материјал : 100% памук. Грижа : Суво чисто. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Редовно вклопување. Тежина : Средна тежина. Јака : исмејувачки врат. Затворање : Предно затворање на поштенски патент со копче за копче. Ракави : Долго. Ockебови : Повеќекратни предни џебови со затворање на копчето за поштенски и прицврстувачи на копчето. Карактеристики : маскирна печатење. Машка маскирна јакна од двојка од американски бод.

R

Им се допаѓа и на купувачите