.

.

Собрание на предните светла Дорман

Собрание на предните светла Дорман

DEN 3652.16
Износ

ДОРМАН 1591926 СОСТОЈБА ЗА СЛЕДЕН СОСТОЈБА СОСТОЈБА - десно. Вратете ја видливоста на возењето со нашето висококвалитетно склопување на фаровите. Достапни за левата и десната страна на возилото, тие се важна ставка за замена за безбедност. Нашето склопување на предните светла е издржливо против услови на вода, остатоци и патишта. Плус, замената ќе одговара на оригиналниот дизајн на возилата. Потребно Feature - Придобивка 3 : Трајната пластика штити од временските услови и условите на патот - Придобивка 4 : Замената на истрошената или оштетената фарови го обновува естетскиот изглед.Инстранкција URL : http : ///productimages/rb/pdf/headlight_dor.pdf.dorman е една од Повеќето разноврсни и иновативни производители во автомобилскиот центар, бидејќи тие ги обезбедуваат деловите и опремата што ви треба.

R

Им се допаѓа и на купувачите