.

.

Stuple Industries биде лесна цитат Бохо шик цветни изгрејсонце wallидна плоча, 15, дизајн од Каролин Алфредс

Stuple Industries биде лесна цитат Бохо шик цветни изгрејсонце wallидна плоча, 15, дизајн од Каролин Алфредс

DEN 191.84
Износ

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Каролин Алфредс.

R

Им се допаѓа и на купувачите