.

.

Jeanан со директно нозе Рок и Република со ултра удобност тексас

Jeanан со директно нозе Рок и Република со ултра удобност тексас

DEN 303.68
Износ

Jeanан со директно нозе Рок и Република со ултра удобност тексас. Стилот на Еги Рок и Република се среќава со класичен пресек во овие фармерки со права нозе. Овие фармерки со директни нозе имаат уникатно, незгодно трескање. Декоративните џебови за грб прават изглед на рок -starвезда. Со брендирани детали, ќе дадете изјава во секоја просторија во која влегувате, Рок и Република ги покривте. Ткаенина со високи перформанси за движење и стил. Среден пораст, директно низ колкот и бутот. 11 "Rise, 16" Отворање на нозете врз основа на големина 32. Ципер лета со затворање на копчето за потпис. Чиста перка за полите. 94% памук, 4% полиестер, 2% спандекс. Стил# 112325231.

R

Им се допаѓа и на купувачите