.

.

Акихол Чизми За Женски Женски Чизми До Глуждот Висока Пета Повлечете Ги Западните Чизми Вез Чизми Од Средината На Телето

Акихол Чизми За Женски Женски Чизми До Глуждот Висока Пета Повлечете Ги Западните Чизми Вез Чизми Од Средината На Телето

DEN 3.00
Износ

Европа и Сад Во Fall И Зима Врзете Дебели Чизми Со Широки Потпетици Со Високи Потпетици За Женски Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен. Стил На Пети : Зашилен Прст. Пета Висок Стил;Квадратна Пета. Тип На Затворање : Чипка Нагоре. Чевли Пета Висока : 6см/1.97". Висина на платформата : 1см/0.40". Должина на чизми : 23см/9.05". Чизми Дебелина : 28см/11.02". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавниот дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. €Удобен Дизајн Q : поставата со облога е мека и мазна, а влошката од латекс е амортизирана и поддржувачка, обезбедувајќи удобност и топлина. ●Квалитетни Синтетички Кожи● : во Споредба со кожата, горните делови на нашите каубојски чизми се повеќе дише и помеки и изгледаат исто. ①Погодни Повеќето Прилики : Овие каубојски чизми се совршени за спарување со фармерки, фустани, шорцеви и ќе бидат најдобриот избор за забава,дневни,свадби. `+Големина : ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите