.

.

Belham Living Lamont Round C -табела - злато

Belham Living Lamont Round C -табела - злато

DEN 1599.84
Износ

Славното злато е поставено да се појави кам -бек; Влезете во приземјето со Бехам кој живее ламонт тркалезна Ц -табела - злато. Златниот Глимер создава фолија од ладен, сино-врзан тркалезен стаклен врв, кој има привлечен заоблен раб. Стаклото е калено за отпорност на растурање, а кружната основа на ова парче се вклопува уредно под софа, стол, па дури и маса за кафе за да се создаде повеќеслоен дисплеј. Димензии : 17 дијамант. x 24h во . челична врамена c-табела. Златен финиш. Заболениот тркалезен стаклен врв. Стакло отпорно отпорен на разниот. Идеално за помали простори.

R

Им се допаѓа и на купувачите