.

.

Плокнплк Божиќ Украси Соба Декор Божиќ Снегулка Прозорец Држат Налепници Стакло Божиќ Налепници Украси Одмор Дома Декор

Плокнплк Божиќ Украси Соба Декор Божиќ Снегулка Прозорец Држат Налепници Стакло Божиќ Налепници Украси Одмор Дома Декор

DEN 255.84
Износ

Уникатен и класичен дизајн-украсите На божиќните прозорци имаат слатки форми и специјално дизајнирани Дедо Мраз, елен, снешко, Новогодишна елка и снегулки со Божиќни елементи, кои се многу погодни за создавање зимска земја на чудата. Ѕеее видите дека налепницата За божиќен прозорец е цврсто заглавена. Може да ги задоволи Вашите потреби За украсување божиќни прозорци.

R

Им се допаѓа и на купувачите