.

.

Тајна-Тековна Сиера 1500 6.5 СТАПКИ STD ЕКИПАЖОТ w o Мултипро Тг Елита L 50

Тајна-Тековна Сиера 1500 6.5 СТАПКИ STD ЕКИПАЖОТ w o Мултипро Тг Елита L 50

DEN 2.33
Износ

Прикриената Елитна Обвивка LX tonneau е фабрички насликана во најсовремениот објект За боја На Прикривање, што го прави бродот пати побрз од конкуренцијата. Изграден од лесен, но силен композитен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, вклучува брилијантен дизајн на структурата На Х-Ефектот што може да се справи со тежината на повеќе возрасни лица кои стојат на елитната обвивка LX. Тежината е околу 70 килограми. што овозможува лесно без отстранување и инсталирање на алатката. Премиум тепих хедлајнер линии под капакот и вклучен е ѕиден држач за лесно складирање кога не е потребно. Вграденото LED светло ќе го осветли целиот кревет на вашиот камион и исто така може да се одвои. Практичната алатка за пронаоѓање товар осигурува дека сте во можност да стигнете до вашата опрема каде и да е во вашиот кревет. Со целосната периметарска заптивка На Прикривање и совршено вклопување, вашата опрема ќе биде заштитена од сите елементи - дожд лапавица или снег. Поддржано со 3-годишна гаранција. Прикриена Елита LX Tonneo Покрие UC1208 L-50 Прикриени 19-C Сиера 1500 (EXCL Carbon Pro)6.5 FT STD/EXT/Екипажот w/o Мултипро TG Елита LX 50 Спецификација : Работи w/Кутија Со Алатки : Не. Карактеристики : Лесен; СТОМАЧНИ; Композитна Конструкција. Прилагодено Дизајниран За Прецизно Вклопување. Премиум Тепих Наредени Долната Страна. Целосна Периметарска Заптивка. Отстранлива ЛЕД Светлина. Лесно Се Отстранува Со Помош На Хардвер За Брзо Ослободување. Одговара Изберете : 2019-2023 ГМЦ СИЕРА 2022 ГМЦ СИЕРА ОГРАНИЧЕНО И повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите