.

.

Еделман Во. И.Д. Црево Во. И. Д. Црево За 08 - КАДИЛАК ЦТС

Еделман Во. И.Д. Црево Во. И. Д. Црево За 08 - КАДИЛАК ЦТС

DEN 143.84
Износ

3/8 И. Д. Црево Х 3/8"И. Д. Црево" Одговара : 08-14 кадилак Ктс Еделман ое квалитетните црева и компоненти за серво управување се изработени од долготрајни материјали со високи перформанси кои обезбедуваат издржливост под најтешките услови на патот. Ое вклопување, форма и функција обезбедува леснотија на инсталација, правилно рутирање на цревото/цевката и изведба без истекување. Конструкцијата на цревото издржува внатрешни температури на маслото до 300 степени целзиусови, обезбедувајќи интегритет на компонентите во работни средини со висока топлина и висок стрес.

R

Им се допаѓа и на купувачите