.

.

Четири Сезони-Вентилатор мотор Одговара изберете: 1986 - ТОЈОТА КАМРИ, 1988-мазда 626

Четири Сезони-Вентилатор мотор Одговара изберете: 1986 - ТОЈОТА КАМРИ, 1988-мазда 626

DEN 1.33
Износ

Четири Сезони 35675 - КЛИМА Вентилатор Мотор - Прирабница Вентилатор CW/CCW мотор w/o Тркало - Одговара Lexus ES250 (91-90) mazda 626 (89-88); MX-6 (89-88) Тојота Camry (91-86) Четири Сезони 35675 - Вентилатор Моторни Вклопува Изберете : 1986-1991 ТОЈОТА камри 1988-1989 МАЗДА 626 1988-1989 МАЗДА Мх-6 1990-1991 ЛЕКСУС ЕС и повеќе - додадете го вашето возило во Нашиот Додаток За Вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите