.

.

Ступел Индустрии Коњ Портрет Сино Жолто Животинско Сликарство Врамена Ѕидна Уметност По Трет И Ѕид

Ступел Индустрии Коњ Портрет Сино Жолто Животинско Сликарство Врамена Ѕидна Уметност По Трет И Ѕид

DEN 2.67
Износ

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли."Започнуваме со литографија на giclee поставена на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со удар на четка за да додадеме длабочина и стил на вашата нова ѕидна уметност. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Вашето ново уметничко дело ќе пристигне подготвено за закачување, адн може да се закачи на рамката! ДИМЕНЗИИ : точка мери 11 Должина х 1.5 Длабочина х 14 Висина Инчи. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. ПОДГОТВЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ-Префабрикуван за закачување со кој било клинец, завртка или друг основен хардвер за закачување на ѕид. АПЛИКАЦИЈА-Совршен декор додаток на кој било ѕид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар итн. Дизајн Од Уметник Третиот И Ѕидот.

R

Им се допаѓа и на купувачите