.

.

Бучила Божиќ Порибување Почувствува Апликација Комплет, Нордиските Дедо Мраз

Бучила Божиќ Порибување Почувствува Апликација Комплет, Нордиските Дедо Мраз

DEN 175.68
Износ

Букила секогаш има највисок квалитет, најсветло обоени и креативни дизајни за нивните прекрасни Комплети За Божиќни Апликации. Нордискиот Комплет За Апликации За Порибување На Дедо Мраз, Долг 18 Инчи : Овој Комплет содржи филц со печат, памучен конец, метален конец, школки и мониста одделени во боја, игли, тријазични упатства и насоки за персонализација. Завршените мерења се долги приближно 18". Највисок квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите