.

.

Nannette Girls Girls Долг ракав палто и сет за фустани, 2-парчиња, големини 4- & плус

Nannette Girls Girls Долг ракав палто и сет за фустани, 2-парчиња, големини 4- & плус

DEN 303.84
Износ

Овој палто и фустанот на дадината е прекрасен сет за секоја посебна пригода. Со нов дизајн на предиво, обоен со џакард букл, овој сет на облеки има палто со долг ракав, кој лесно ги слое над фустанот без ракави. Фустанот на девојчињата е обележан со буклен каросерија за да одговара на палтото и печатеното здолниште со сјајно мрежи со тресење и сурово раб по полите. Овој едноставен и симпатичен сет ќе биде совршен ансамбл за следниот специјален состанок. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 палто и 1 фустан. Карактеристики на палтото : Затворање со 4 копчиња со детали од rhinestone; кадифена јака; долги ракави. Фустани карактеристики : затворање на 3 копчиња на грб; без ракави; 3/8 "кадифена лента околу целата половината; печатено сјајно здолниште од лавче со тресење; сурово раб на полите; сатен-каков.

R

Им се допаѓа и на купувачите