.

.

Женски Слаби Инстант Лифтови Пливачи, Пар

Женски Слаби Инстант Лифтови Пливачи, Пар

DEN 3.00
Износ

Слабите Пливачи се водоотпорни, проѕирни лепливи контурни ленти кои веднаш ја креваат и измазнуваат кожата на бутот правејќи нозете да изгледаат затегнати и цврсти. Нашиот патентиран дизајн ја крева и преклопува дополнителната кожа во нелеплив центар, така што тие можат удобно да се носат цел ден. Слабите ја креваат кожата до коленото, за да можете да ги покажете вашите прекрасни нозе додека го носите здолништето за капење. Тие исто така можат да се удвојат како стомак под вашиот едноделен костим за капење. Тие се кријат дискретно под облеката, така што никој не може да ги види. 5 Пар Во Пакет-Транспарентен-Отпорен На Пот-Трае цел Ден - Слободен За Еднократна Употреба-Латекс-Хипоалергичен-Лесен За Нанесување-Лесно Отстранување Нега На Кожата Слаби Инстант Лифтови-Инстант Лифтови ПЛИВАЧИ - Водоотпорен-5 Пар Ајкула Резервоар Производ. Водоотпорен.

R

Им се допаѓа и на купувачите