.

.

Бидете свои женски и женски плус долги ракави, јака и пикама, панталони, 2-парчиња

Бидете свои женски и женски плус долги ракави, јака и пикама, панталони, 2-парчиња

DEN 1.33
Износ

Вратете се, опуштете се и препуштете се во вкупната удобност на сето тоа на себе си на себе си на себеси меки пижами. Чупниот графички мета и панталоните за печатење се совршен избор кога ништо не е на врвот на списокот што треба да направи. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. сет вклучува : врвни и панталони. Врвот : стил на пуловер; тркалезен врат; опуштено вклопување; долги ракави на Раглан; графички однапред. Панталони : стајлинг за влечење; еластична лента за половината; опуштено вклопување со заострена нога; Allever Pint. Pomенски дво-парчиња пижама поставена од бидете сами.

R

Им се допаѓа и на купувачите