.

.

Куче Топол Елек, Избегнувајте Губење На Косата Рефлектирачко Куче Топло Палто За Aut За Отворено За Хаски За Доберманс Сино

Куче Топол Елек, Избегнувајте Губење На Косата Рефлектирачко Куче Топло Палто За Aut За Отворено За Хаски За Доберманс Сино

DEN 1.67
Износ

Куче Топол Елек, Избегнувајте Губење На Косата Рефлектирачко Куче Топло Палто За Aut за Отворено За Хаски За Доберманс Блуспецификација : Тип На Предмет : Куче Зимски Елек : Полиестердизајниран За Средни До Големи Кучиња, како Што се Чивава, Добермани, Кучиња, Хаски, Златни Ретривери, Гранични Коли, Бигли, Мешавини На Ротвајлер Итн. Список на пакети : 1 X Куче Зимски Елек Забелешка : Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 2-3 см за СРЕДНО ГОЛЕМИ КУЧИЊА : зимскиот елек За Кучиња е дизајниран за средни до големи кучиња како што се чивава, доберманс, кучиња, хаски, златни ретривери и многу повеќе. ДИЗАЈН НА РЕФЛЕКТИРАЧКИ ЛЕНТИ : топлото палто За Кучиња е погодно и за внатрешни и за надворешни активности. Рефлектирачката лента ви овозможува да го видите вашето куче дури и во темната ноќ. СПРЕЧУВА ИЗГОРЕНИЦИ од СОНЦЕ : топлиот елек за Кучиња избегнува оштетување на косата на вашето куче, губење на косата, крлежи и растителни семиња што се лепат за косата на вашето куче за да спречат изгореници од сонце.

R

Им се допаѓа и на купувачите