.

.

Гроздобер Божиќни Навлаки За Перници, Во Комплет Навлаки За Перници За Перници За Украси На Домот, Ретро Божиќни Полиестерски Навлаки За Перници За Софа, Празнична

Гроздобер Божиќни Навлаки За Перници, Во Комплет Навлаки За Перници За Перници За Украси На Домот, Ретро Божиќни Полиестерски

DEN 0.67
Износ

Божиќните навлаки за Перници се изработени од ленени материјали, фина Изработка и пријатно за кожата, скриеното затворање на патентот го прави изгледот поелегантен, без крварење, избледување или расипување. Може да се стави на софата, автомобилот или креветот за поддршка на перницата. Апликација : внатрешна, надворешна употреба, софа, градина, стол, кауч, кревет дома, Божиќ, Божиќен Декор и подарок. Материјал : Полиестер. Големина : 18 "х 18". Количина : 4 парчиња( не вклучуваат Вметнување или полнење ). Дизајн на навлака за перница : има скриен патент на работ, убав и удобен! ●Вклучен Е пакет-Божиќни Навлаки за Перници Од 4 (не вклучуваат Вметнување или полнење ). СОВЕТИ : куќиштата за перници за божиќен декор се 18 х 18 инчи. Моделот е само на предната страна и нема печатење на задната страна. ●Удобен И Квалитетен Материјал Q-овие кутии за зимски Божиќни Перници за Бронзирање се изработени од рустикален кадифе, удобен и мек допир, дете и домашно милениче friendly.NO избледување или абразија, може да се мијат многу пати и да се рециклираат. €Прекрасен Дизајн Q-Овие навлаки за перници имаат различни Божиќни елементи : Венец, снегулки, рогови.Совршен за украсување на домот на фестивал како Божиќ, Новогодишна Ноќ, Карневалски Бантинг. €Одличен Додаток За Божиќен Декор Q-овие 4 пакети за божиќни перничиња се одличен додаток на зимските и Божиќните украси. Класичниот и модерен дизајн на фарма веднаш додава рустикална и празнична атмосфера. Совршена зимска Божиќна декорација, погодна за вашиот тросед, кревет, клупа, дневна соба итн. Ова е исто така одличен празничен подарок за семејството и пријателите. `+НЕВИДЛИВ ПАТЕНТ-патентот е скриен и мазен, така што лесно можете да ја вметнете или отстраните перницата без да влијаете наesетиката. Шифрираното шиење на патент, не е лесно за кинење, може да се користи со доверба.

R

Им се допаѓа и на купувачите