.

.

Обединетите Ткајачи Ја Потресоа Патина Киера Ткаен Олефин Полиестерски Тепих

Обединетите Ткајачи Ја Потресоа Патина Киера Ткаен Олефин Полиестерски Тепих

DEN 1920.00
Износ

Овој прекрасен Потресен Килим Патина Киера ја отелотворува недооценената елеганција со својата прекрасна гроздобер шема и повеќебојни бои. Тоа е мешавина од олефин и полиестерско предиво создава уникатен тепих со повеќе текстури кој е и мек под нозете и многу издржлив. Овој килим има карактеристичен, издржан изглед кој ќе изгледа како семејно наследство и ќе биде фокусна точка на вашата соба. Достапно во Аква, Светло-Кафеава И Тауп Јунајтед Виверс Потресена Патина Киера Ткаен Олефин/Полиестерски Тепих : моќен разбој ткаен во висина на купот од 11 мм за да се истакне уникатната шема со повеќе текстури. Уникатна мешавина од полиестерско и полипропиленско предиво создава убава, кадифна текстура и мекост под нозете. Дебелиот куп е раб завршен со 4-странично блокирање за свеж, чист изглед. Машина направена конструкција за издржливост, отпорност на дамки и лесна нега. Ткаени килим. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите