.

.

Енвиро Регенератор

Енвиро Регенератор

DEN 277.60
Износ

Chi Enviro Измазнување Регенератор 355ml/12oz регенератор за измазнување на косата за пржена, неконтролирана коса Содржи бисер и засилувач; свилен комплекс За Да испорача максимална влага Ефикасно го исфрла разлетувањето додека додава супериорно тело на Косата Открива снабдувач, елегантен и засилувач; повеќе сјајна коса БЕЗ Парабени CHI ENVR HR CNDTN SMTN LQD PRBN FR PRL SLK CMPLX Btl. ШАМПОН И РЕГЕНЕРАТОР.

R

Им се допаѓа и на купувачите