.

.

Тропска Сива Перница Разнобојна

Тропска Сива Перница Разнобојна

DEN 1.00
Износ

Тропскиот Талент Создава Тренд На Затоплување Во Секој Дом. Оваа Бујна Перница Во Сива И Златна Боја Е На Неутрална Ленена Позадина. Тоа Ќе Создаде Неверојатна Фокусна Точка На Софа Или Стол. Прекрасно Во Вашиот Дом На Плажа Или Да Му Дадете Малку Одмор На Вашиот Град Дома.*** Производ 1 Димензии : 17, 7х17, 7х1, 2 Тропска Сива Перница Разнобојна.

R

Им се допаѓа и на купувачите