.

.

Тактички чизми за патрола за мажите за пресретнувач

Тактички чизми за патрола за мажите за пресретнувач

DEN 1439.52
Износ

Преземете ја контролата врз ситуацијата со тактичкиот чизми на машката патрола на мажите. Овие работни места имаат тешка, но флексибилна горна изработена од кожа, ПУ и полиестер со суптилна шема на цик-заг преку детали за мрежи од страната на багажникот. Лејките се протегаат до горниот дел од овие чевли Hi-Top за привлечно и безбедно вклопување. Јазикот и стапалото се и постепени за дополнителна удобност, а тркалезната пети е засилена. Дебел ѓон со различни обрасци на шара гарантира дека ќе можете да се движите во околината без да се лизнете. Патролен тактички подигање на машката патрола : 40,94% кожа, 31,48% ПУ, 27,58% полиестер горниот. 50% гума, 50% од надворешната страна на ЕВА / ТПУ. Тактички чизми. Hi-Top Design со ленти. Детали за мрежа. Подложен јазик. Подготвено стапало. Тркалезна пети. Дебел ѓон со различни обрасци на шара. Достапно во црно. Користете мека четка за влакната за да отстраните нечистотија на површината или прашина од чевлите и користете памук за да го избришете.

R

Им се допаѓа и на купувачите