.

.

Без граници за машки атлетски атлетски тенок тексас фармерки

Без граници за машки атлетски атлетски тенок тексас фармерки

DEN 367.68
Износ

Овие без граници Slim Fit фармерки се совршен моден главен дел за додавање во вашата гардероба бидејќи тенка силуета го исполнува вашето ново омилено модно миење. Спарете ги овие фармерки со омилената качулка или графички мета и патики за комплетен ладен, секојдневен изглед! Исклучиво на. Материјал : 65% памук/34% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Тенок, атлетски вклоп. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на тексас на истегнување; јамки на појас. Машки атлетски вклопувани тенок тексас фармерки од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите