.

.

Шампро МЛАДИНСКИ КЛУЧ Кошаркарска Кошула Црно Бело XL

Шампро МЛАДИНСКИ КЛУЧ Кошаркарска Кошула Црно Бело XL

DEN 215.84
Износ

Кошулата За Стрелање ШАМПРО КИ е конструирана од активен дрес 100 проценти полиестерски дрес со средна тежина. Се одликува со "истегнување на Пин-Точка" изградена од 95 проценти полиестер и 5 проценти спандекс мрежа. Се одликува со цврсто тело со мрежеста влошка за рамената и раката со странично вметнување на триаголник од само материјал. Целосниот долг ракав има двоен игла со раб на ракавот, двојно игла обложено дно и Самоматеријален V-врат. 100 проценти полиестер. Цврсто тело со вметнување на рамената/раката. Триаголник страна вметнување на само материјал. Целосен долг ракав со крајот на ракавот со игла со игла. Двојно игла опкружен дното. Само материјал V-вратот.

R

Им се допаѓа и на купувачите