.

.

Бензара Елегантен Акрилик во. Бар Столче-Во собата на 2

Бензара Елегантен Акрилик во. Бар Столче-Во собата на 2

DEN 2.67
Износ

Бензара Елегантен Акрилик 30 во. Бар Столче-Сет од 2 воведува модерност во вашиот забавен простор. Парот столици е вистинската висина за удобно седење во вашиот домашен бар или маса во паб. Секој од нив има кристално чист акрилен дизајн на парсон качен на хромирана метална основа на ногата. Димензии на седиштето (.) : 30Ч во. Вкупни димензии (.) : 21 W x 17d x 46 H во. Акрилно седиште на метална рамка. Јасна акрилна и хромирана метална завршница. Парсон стол со дизајн на седишта за водопад. Металните нозе вклучуваат носилки за потпирачи за нозе.

R

Им се допаѓа и на купувачите