.

.

Ѓердан за инспиративно јаже за розови бои

Ѓердан за инспиративно јаже за розови бои

DEN 863.84
Износ

Пинк кутија женски инспиративен ѓердан јаже ѓердан Цврст не'рѓосувачки челик 22 инчи јаболка ланец на јастог затворање на канџи 1,1 инчи розова кутија Официјален амблем 1,5 мм дебела висока полирана розова кутија женски инспиративен ѓердан за јаже.

R

Им се допаѓа и на купувачите