.

.

Зеленило Ситно Природно Куче Стоматолошки Џвакање 3-Вкус Сорта Пакет, оз. Торбички

Зеленило Ситно Природно Куче Стоматолошки Џвакање 3-Вкус Сорта Пакет, оз. Торбички

DEN 327.84
Износ

Еден Зеленило Стоматолошки Третман е се што е потребно за чисти заби, свеж здив и среќно Куче. Сега можете да ги добиете сите нивни омилени вкусови во едно пакување СО Зеленило 3-Вкус Сорта Пакет Ситни Кучиња Стоматолошки Џвакања со Оригинални, Свежи и боровинки вкусови. Вашето Куче едвај чека да ги потоне забите во овие вкусни И пријатно џвакани стоматолошки третирања што се борат со плаки и забен камен додека грицкаат. Неодоливо вкусно и неверојатно моќно, Зеленилото Третира За Кучиња се препорачува од ветеринари за домашна орална нега. Најдобро од с, овие природни задоволства За Кучиња се направени со високо растворливи состојки кои се безбедни и лесни за варење. Дајте му на Вашето Куче уживање во устата што помага да се промовира нивното целокупно здравје со Задоволства За Кучиња ОД ЗЕЛЕНИЛО. Природното Куче Третира Плус Витамини, Минерали и Други Хранливи Материи. Содржи еден (1) 12 мл. торбичка во кутија СО ЗЕЛЕНИЛО Со 60 броја Големи Природни Забни Џвакања За Кучиња со (1 уникатната текстура НА Џвакањето На Кучињата ОД Зеленило се чисти до линијата на непцата за да се бори против плаките и забниот камен и да го освежи здивот. Сад направија третирања за кучиња направени со најдобрите состојки во светот. Зеленилото Третира За Кучиња се ветеринар препорачани и прифатени од Советот за Ветеринарно Орално Здравје (ВОХЦ). Однесувајте се кон вашето куче фантастично со три зеленило Третира сорти : Оригинален Вкус, Свеж Вкус и вкус на Боровинки. Зелените Задоволства За Кучиња се направени со природни, лесно сварливи состојки и се нутритивно комплетни.

R

Им се допаѓа и на купувачите