.

.

Витка Спална Соба Со современ Панел Поставена Во Бела Завршница Со Брачен Кревет, Комода, Огледало, Ноќен Штанд, Гради

Витка Спална Соба Со современ Панел Поставена Во Бела Завршница Со Брачен Кревет, Комода, Огледало, Ноќен Штанд, Гради

DEN 3679.84
Износ

За совршено модерна атмосфера, поканете Ја Витката Спална Соба Со Современ Панел Поставена во вашата спална соба. Едноставниот кревет на панелот е детално опишан со врежани дрвени штици на главата на главата и подножје со низок профил што стои на дрвени заострени нозе. Изграден е од цврсто инженерско дрво и фурнири во шик, чиста бела завршница. Фиоките лесно работат на метални водилки и закривената метална шипка влече во четкан никел што дава допир на едноставност. Црната завршена основа со заострените стапала додава цврст контраст со белата завршница. Комплетот вклучува кревет, комода, огледало, ноќна маса и гради. Креветот има врежани дрвени штици на главата и подножје со низок профил што стои на дрвени заострени нозе. Шик, модерна бела завршница со деликатна шема од зрно дрво. Фиоките лесно работат на метални водилки одоздола, а закривената метална шипка влече четкана завршница со никел. Направено од цврсто инженерско дрво. Црната завршена основа со заострените стапала додава цврст контраст со белата завршница. Димензии : Склопен брачен кревет : 79.37"W x 84"D x 56.5"H. Кралска Глава : 79.37"W x 2.44"D x 56.5"H, Кралска Табла : 78.98"W x 2.44"D x 16.73"H, Странична Шина : 81.1"W x 0.71"D x 5.51"H. Салон : 58"W x 16"d x 37"h. mirror : 39"w x 0.87"d x 35.12"h. Nightstand : 23"W X 16"D X 25"h. Градите : 31"w x 16"D X 50"H. Некои Собранието потребни. Фотографијата може малку да се разликува од вистинската Ставка во однос на бојата поради екранот на мониторот.

R

Им се допаѓа и на купувачите