.

.

Елен Дома Зое 28 Висока 1-Светло Маса Светилка-Бела, Совршен За Спална соба или Биро

Елен Дома Зое 28 Висока 1-Светло Маса Светилка-Бела, Совршен За Спална соба или Биро

DEN 0.33
Износ

Домот Елен Зое 28 " Висока 1-Лесна Столна Ламба е разноврсно и стилско решение за осветлување кое е совршено за секоја просторија во вашиот дом. Без разлика дали барате столна ламба за вашата дневна соба, работна ламба за вашата канцеларија или светилка за спална соба, светилката Зои ве покри. Неговиот шарен сино-бел земјен дизајн додава допир на лукс и глам во вашиот простор, подобрувајќи јаesетската привлечност на вашиот дом. Светилката доаѓа со тркалезна, тврда бела ленена нијанса, која ја дифундира светлината за да создаде топла, привлечна атмосфера. Преодниот стил на светилката беспрекорно се вклопува со разни внатрешни декори, што го прави одличен додаток во вашиот дом или канцеларија. Светилката користи блескаво осветлување, обезбедувајќи мек, топол сјај кој е совршен за читање, работа или релаксација. Склопувањето е едноставно и едноставно, а светилката е наменета за внатрешна употреба, обезбедувајќи ја нејзината долговечност и одржувајќи ја својата прекрасна завршница. Осветлете го вашиот простор Со Домот Елен Зое 28" Висока 1-Лесна Столна Ламба. Домашната Столна Ламба Елк Зои е разноврсно решение за осветлување, совршено за вашата спална соба, дневна соба или канцелариско биро, задоволувајќи ги вашите различни потреби за осветлување. Со својот шарен сино-бел земјен дизајн, оваа светилка додава допир на лукс и глам во вашиот простор, подобрувајќи јаesетската привлечност на вашиот дом. Светилката доаѓа со тркалезна, тврда бела ленена нијанса, дифузирајќи ја светлината за да создаде топла, привлечна атмосфера во вашата соба. Преодниот стил на светилката беспрекорно се вклопува со разни внатрешни декори, што го прави одличен додаток во вашиот дом или канцеларија. Светилката користи блескаво осветлување, обезбедувајќи мек, топол сјај кој е совршен за читање, работа или релаксација. Склопувањето е едноставно и едноставно, што ви овозможува да ја поставите и започнете да ја користите вашата нова светилка за кратко време. Светилката е дизајнирана за внатрешна употреба, обезбедувајќи ја нејзината долговечност и одржувајќи ја својата прекрасна завршница.

R

Им се допаѓа и на купувачите