.

.

Јувул Машки Обични Панталони За Плажа Еластични Лабави Лесни Панталони Со Врвки За Влечење Ленени Летни Панталони Широки Панталони За Нозе Виолетова

Јувул Машки Обични Панталони За Плажа Еластични Лабави Лесни Панталони Со Врвки За Влечење Ленени Летни Панталони Широки Панталони

DEN 2.00
Износ

Обични Машки Панталони Со Широки Нозе Печатени Лежерни Панталони Со Широки Панталони За Панталони Со Целосна Должина карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Панталони,Еластичен Струк,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн, Секојдневни Панталони. 2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони . ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролетен Пол : Менокација : Отворено,Секојдневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Мода,Лежерна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони Големина.USUKEUWaist Hip Length SSamll243280-102cm/33.46-42.13"110cm/43.31"102cm/40.16"MMedium463485-107cm/33.46-42.13"115cm/45.28"103cm/40.55"LLarge683690-112cm/37.40-46.06"120cm/47.24"104cm/40.94"XLX-Large8103895-117cm/37.40-46.06"125cm/49.21"105cm/41.34"XXLXX-Large101240100-122cm/39.37-48.03"130cm/51.18"106cm/41.73"XXXL3 X-Large121442105-127cm/41.34-50.00"135cm/53.15"107cm/42.13"Size : SSize. : Самлус : 2 UK : 4 EU : 32 Waist : 80-102cm/33.46-42.13 "Хип : 110cm/43.31 " Должина : 102cm/40.16"Големина : MSize. : Медиум : 4 UK : 6 EU : 34 Waist : 85-107cm/33.46-42.13 "Хип : 115cm/45.28 " Должина : 103cm/40.55"Големина : LSize. : Large US : 6 UK : 8 EU : 36 Waist : 90-112cm/37.40-46.06 "Хип : 120cm/47.24 " Должина : 104cm/40.94"Големина : XLSize. : X-Large US : 8 UK : 10 EU : 38 Waist : 95-117cm/37.40-46.06 "Хип : 125cm/49.21 " Должина : 105cm/41.34"Големина : XXLSize. : XX-Large US : 10 UK : 12 EU : 40 Waist : 100-122cm/39.37-48.03"Hip : 130cm/51.18"Length : 106cm/41.73"Size : XXXLSize. : 3 X-Large US : 12 UK : 14 EU : 42 Waist : 105-127cm/41.34-50.00 "Колк : 135cm/53.15" Должина : 107cm/42.13 " ✿●Се Занимава Со Дозвола} : Одлични подароци за скриени мажи,сопруг или момче пријател. Забрзана Испорака : 6-14 Дена. Стандардна Испорака : 8-20 Дена. Испорачани во рок од 24 часа. СТИЛ НА УДОБНОСТ. Изграден за разноврсност и удобност, овој класичен краток ќе ве однесе од отворено за работа, до секој ден со оваа безвременска силуета. Повеќе Избор : Кликнете На "Јувул" за повеќе нов моден стил. Ве молиме препознајте го името на нашиот бренд "Јувул", можете да ги добиете најдобрите производи и услуги.Ако имате какви било прашања за време на купувањето, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро. `+Предлогот : прикажаните слики се само за прикажување цели, големата големина е да ги прикажете сите детали за производот, а не вистинската големина, ве молиме измерете го вашиот ѕид за да ја изберете најсоодветната големина. Совршени панталони за ладење : машките тенки активни панталони се погодни за различни прилики како Што Се Тенис, игра На Плажа, Фудбал, Патување На Одмор, Фитнес, џогирање, одмор, Пешачење, фестивал, Фудбалски Спортови или четири сезони целодневно носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите