.

.

Девет.

Девет.

DEN 291.52
Износ

Транзиција без напор од работа до викенди во оваа исечена хартиена торба панталони од девет. Останувајќи ја исечена силуета со должина на глуждот, која има сезонска привлечност. Високиот половината со појас за само-вратоврска нуди ласкаво вклопување. Истегнете ткаенина и дизајн на панталони на овие женски пантолони помагаат да ве одржуваат удобно со лесно движење. Исклучиво на. Материјал : 63% полиестер/33% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : тенка нога; Должина на глуждот. Подигање и инсејм : високи; 26,5 ”Inseam. Затворање : Повлечен стил со еластична половината за дополнителна удобност; Затворање на вратоврска. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на ткаенини за истегнување. Panенски панталони за половината за хартија од девет.

R

Им се допаѓа и на купувачите