.

.

Коверкрафт Велемат Прилагодено Цртичка Покритие за 1988 - Меркур Трагач

Коверкрафт Велемат Прилагодено Цртичка Покритие за 1988 - Меркур Трагач

DEN 398.40
Износ

Секој го сака богатиот изглед и чувство на велур. Нашите капаци Од велур цртичка имаат четкан велур изглед направен од супер мек микрофибер кој имитира велур без никакви стапици на вистински велур. Слично на Нашиот Оригинален Дашмат овие се дизајнирани совршено да одговараат на контурите на вашата контролна табла додека ја штитат фабричката контролна табла од пукање, избледување или влошување. Надградете го изгледот и чувството на вашето возило со најдобриот капак за цртичка со сопствена шема. Секој Dashmat На Covercraft е прилагоден за вашето точно возило. Секој прилагоден капак за цртичка ќе има точни исечоци за сите отвори и сензори. Според дизајнот, ние ги покриваме вашите фабрички звучници, освен ако не се подигнат за да ги заштитиме од влошување, но нашиот премиум материјал е дизајниран да не го пригушува звукот од вашите звучници. Забелешка : звучниците обично се опфатени за да ги заштитат, но има прилики што не ги покриваме во зависност од сложеноста на звучникот и/или ако звучникот може да се подигне или не. Секој Дашмат е произведен за да овозможи правилно распоредување на системот за безбедност на воздушните перничиња. Направени се специјални додатоци за дизајн и сечење На Дашматот за да не се ограничи системот за воздушни перничиња на совозачката страна. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : со часовник; ЗА ВОЗИЛО(И) : 1988-1989 Меркур Трагач. Богатиот изглед и чувството на ткаенина слична на велур. Ја штити површината на цртичката од оштетување ОД УВ сонце и го намалува опасниот сјај на шофершајбната. Сите отвори за отвори и сензори претходно исечени за фабрички завршен изглед. Лесно и безбедно се инсталира со прицврстувачи за куки и јамки.

R

Им се допаѓа и на купувачите