.

.

Братучед DIY мешан материјал со монистра со разновиден аква акрилик, дрвени мониста, школки и кабел за истегнување

Братучед DIY мешан материјал со монистра со разновиден аква акрилик, дрвени мониста, школки и кабел за истегнување

DEN 175.84
Износ

Братучед DIY мешан материјал со монистра со пластични мониста, дрвени мониста, школки и кабел за истегнување има еклектична мешавина од стилови и бои. Совршен за напреден или почетник производител. Одличен асортиман за создавање дизајни со плажа океански треска. Вклучува мешавина од дрво и школка, мешавина од тиркизна мушка, кабел за истегнување на озборувања од 30ft/9,1m, мешавина од занаетчиска мушка. Вклучува асортиман на мулти бои на монистра на акрилик, дрво и школка. Пар со други мониста и додатоци за накит. Ви овозможува да креирате дизајни од еден вид надвор од кутијата!.

R

Им се допаѓа и на купувачите