.

.

Детско Зимско Палто Ветроупорно Топло Носење Секојдневна Удобност Бебешка Девојка Зимска Облека

Детско Зимско Палто Ветроупорно Топло Носење Секојдневна Удобност Бебешка Девојка Зимска Облека

DEN 959.52
Износ

Големина : 90 Препорачана возраст : 1-2 Години Биста : 70см/27,56" Должина : 53см/20,87" Големина : 100 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 73см/28,74" Должина : 56см/22,05" Големина : 110 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 76см/29,92" Должина : 59см/23,23" Големина : 120 Препорачана возраст : 4-5 години биста : 79см/31.10" должина : 62см/24.41" големина : 130 препорачана возраст : 5-6 Години биста : 82см/32.28" должина : 65см/25.59" ® карактеристики : стилскиот и Моден Дизајн Го Прават Вашето Бебе попривлечно.Ткаенината е поеластична и лесна за ставање и соблекување. Тоа нема да ги попречи или натера децата да се чувствуваат непријатно кога спортуваат. Применливи прилики : Стилските облеки се за секојдневниот живот, семејни собири, роденденски забави, фотографија и други прилики. Ветување : доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. детско зимско палто. Забелешка : Со Ладна Вода/Не Пеглана или Изветвена На Висока Температура/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Измијте со слична боја, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. сепак, боите се приближување на вистинските бои. / Ве молиме проверете ги информациите за големината за да ја обезбедите вашата големина пред да нарачате. Стилскиот и моден дизајн ве прават бебе попривлечно. Сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите