.

.

1020,WL WI-BK, ЦРНА

1020,WL WI-BK, ЦРНА

DEN 1.00
Износ

Од мали чувствителни компоненти до паметни телефони, заштитете ја вашата опрема од елементите во отпорна на дробење, водоотпорна И Отпорна На Прашина Микро Куќиште од пеликан. Случајот е во состојба да биде потопен под 1 метар вода до 30 минути во согласност со параметрите за тестирање IP67, Водоотпорен, отпорен на дробење и отпорен на прашина, Карабин, Лесна отворена брава,гумена обвивка за дополнителна заштита се удвојува како заптивка од о-прстен,хардвер од нерѓосувачки челик.

R

Им се допаѓа и на купувачите