.

.

Plusенски плус џегингс

Plusенски плус џегингс

DEN 959.68
Износ

Уживајте во класичниот изглед на тексас и секојдневната удобност на хеланките со женските плус карпи и камени џеги. Тие се изработени од мек тексас од памук со навестување на спандекс за одлично истегнување и закрепнување и имаат трендовски должина на глуждот. Предниот дел од копчето и патентот на копчето обезбедува привлечно, ласкаво вклопување, додека пет пригодни џебови (три предни, два назад) се држат до вашиот телефон и други додатоци додека сте во движење. Овие џегинг со плус големина се достапни во разновидни миења на тексас и работат во текот на целата година со што било од патики до чизми до stilettos. Plusенски плус рок и камен џегинг : 60% памук, 23% полиестер, 15% рајон, 2% спандекс. Плус-големина Jeggings. Истегнете ја измислицата на тексас. Должина на глуждот. Копче пред и патент летаат. Три предни џебови. Две џебови. Јамки на појас. Достапно во Полка точка. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не се сува суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите