.

.

Пантен Шампон И Регенератор Поставени, Мазни и Елегантни, 12-12. оз

Пантен Шампон И Регенератор Поставени, Мазни и Елегантни, 12-12. оз

DEN 159.68
Износ

Борба против разлетување 48 часа* Со Пантен Про-В Мазен И Елегантен Шампон. Моќната формула Про-В ја обвиткува секоја жичка бидејќи нежно чисти за да помогне во надополнување на сувата оштетена коса, борба против влажноста и да ви даде целодневна контрола на разлетувањето. Со мешавина од Масла Од Арган и авокадо, ви останува убаво елегантна и хидрирана коса која е допирно мека. Хидрирајте ја косата со Мазен И Елегантен Регенератор За Коса Pantene Pro-V. Одликувајќи се со мешавина од про-В хранливи материи плус Масла Од Арган и авокадо, овој богат регенератор работи на омекнување и хидрирање на вашата коса од коренот до врвот. Микро-навлажнувачите ја завиткуваат секоја влакно за да се борат против влажноста и да го контролираат разлетувањето 48 часа,* давајќи ви видливо елегантни и допирно меки резултати кои траат цел ден. *наспроти шампон за не-кондиционирање. ФОРМУЛАТА PRO-V НА PANTENE pro-V има единствена формула Pro-V што ја трансформира вашата коса правејќи ја посилна. И уште од своето потекло, формулата Про-В постојано се напредува со помош на глобалната мрежа на експерти за наука за коса на пантене. Она што започна пред повеќе од 70 години Во Швајцарија сега е подобро од кога било да ја направите вашата коса посилна од кога било. Повеќе одлични денови за коса за сите! Ќе добиете едно шише Шампон од 12,6 унци и едно Шише Регенератор од 12 унци. Моќната формула Про-В хидрира и храни за видливо елегантна и допирно мека коса. Содржи мешавина од Масла Од Арган и авокадо и ја надополнува сувата коса, се бори против влажноста и го контролира разлетувањето цел ден. Ја храни косата со моќна мешавина на Про-В хранливи материи и антиоксиданси, така што косата е силна против оштетување.

R

Им се допаѓа и на купувачите