.

.

Пантен Про-Против Класичен Чист Шампон, 12. Оз

Пантен Про-Против Класичен Чист Шампон, 12. Оз

DEN 2.33
Износ

Притиснете освежи ја косата кога користите Пантен Про-Против Класичен Чист Шампон. Овој шампон богат со антиоксиданси нежно ја чисти косата, отстранувајќи ја акумулацијата на стилизирање, оставајќи ја вашата грива сјајна од коренот до врвот. Едноставно решение за секој тип на коса, Класичното Чистење е лесен, споделен шампон кој обезбедува податливост без разлика дали вашата коса е долга, кратка, виткана, брановидна или права, подготвувајќи ја за секој стил. Доволно нежен за коса третирана во боја, овој шампон обезбедува сила против оштетување додека ја остава косата да се чувствува навлажнета 24 часа. Спарете Со Класичен Чист регенератор за клинички докажана, поздрава коса со секое миење во споредба со шампон за не-кондиционирање. Класичен Чист Шампон е нежен шампон за чистење совршен за секојдневна употреба и секаков тип на коса. Отстранува стајлинг производ акумулација. Ја прави косата сјајна, податлива и здрава. Лесна формула со антиоксиданси.

R

Им се допаѓа и на купувачите