.

.

Пантен Про-В Влага Шампон, Мешавини Роза Вода, Сулфат-Слободен, 17. Оз

Пантен Про-В Влага Шампон, Мешавини Роза Вода, Сулфат-Слободен, 17. Оз

DEN 0.67
Износ

Почестете се со рози секој ден! Пантен Про-В Мешавини Шампон Без Сулфат Од Роза Вода помага во смирување и навлажнување на косата за да ви даде врвен изглед - навлажнета, мека коса со ливчиња. Оваа смирувачка формула внесена со хранливи материи во шампонот комбинира про-В мешавина од про витамин Б5, антиоксиданси и екстракт од роза за да помогне нежно да ја исчисти и заживее сувата коса без да ја соголува. Нашата нежна формула не содржи сулфати, силикони, парабени, бои или минерално масло и ќе остави вашата коса да се чувствува свежа со природно претрупан мирис на розова вода, лисја од нане и крин на долината. Пантен Про-В Мешавини Роза Вода Сулфат-Слободен Смирувачки Влага Миење Шампон, 17.9 fl Оз-Боја-Слободен И Парабен-Бесплатни Шампон : Сулфат Слободен Шампон Смирувачки Влага Миење нежно чисти, смирувачки сува или оштетена коса. Про-В мешавина на хранливи материи, со екстракт од роза, нежно ја навлажнува косата; трансформирање на косата во меки, здрави прамени од ливчиња. Прилагодена мешавина од хранливи материи, витамин Б5 и богати антиоксиданси ги храни насоките со секое миење. Свиленкаста нежна формула не содржи сулфати, парабени, бои, минерално масло и силикони; одлично за сите типови коса. Доживејте поканувачка, сложена мешавина од роза, нане и крин на долината.

R

Им се допаѓа и на купувачите