.

.

Пантен Хранливи Материи Мешавини Третман На Роза Вода, Зголемување На Влагата, 4. оз

Пантен Хранливи Материи Мешавини Третман На Роза Вода, Зголемување На Влагата, 4. оз

DEN 143.52
Износ

Хранливи Материи Од Пантенсе Меша Чудотворната Влага Ја Зајакнува Меката Коса Третманот со Розова Вода е одличен начин за интензивно гаснење и негување на жедната коса. Со длабоко негување и ултра-хидратантна формула, овој третман за омекнување на косата е луксузно искуство за исушени или кршливи нишки што ги остава да се чувствуваат меки ливчиња. Плус, нежната формула е безбедна за хемиски третирана коса. Формула со хранливи материи Пантеновиот Ливче мека интензивна хидратација третман на косата е хранлива состојка внесена со мешавина од про витамин Б5, антиоксиданси и розова вода. Плус, бујниот цветен мирис помага да се направи овој третман за длабоко уред релаксирачко искуство. Навлажнувачки третман на коса дизајниран да ја измазнува и хидрира сувата, кршлива коса. Обезбедува луксузно искуство и интензивна хидратација за исушени или кршливи нишки. Формула за омекнување на косата без сулфат, парабен, бои и минерално масло. Формулиран со розова вода Од Роза Галика која расте На Блискиот Исток и делови Од Европа. Формулата безбедна во боја е безбедна за хемиски третирана коса.

R

Им се допаѓа и на купувачите