.

.

Чудо нација Момци со цврста екипаж со кратки ракави за кратки ракави 4- & хаски

Чудо нација Момци со цврста екипаж со кратки ракави за кратки ракави 4- & хаски

DEN 224.00
Износ

Проширете ја својата секојдневна гардероба со ова чудо на нација дете, тешка мултипак. Темите се прават мека ткаенина од памучна мешавина за целодневна удобност и се карактеризираат со цврста боја дизајн за лесна мешавина и совпаѓање. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Вклучува : 3 маици. Ребрест екипаж. Кратки ракави. Отпорни на избледени. Добро за вас и планетата! Оваа ставка содржи памук и полиестер направен од рециклирана пластика . 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите