.

.

Дете за бебиња за момчиња со долги ракави на момчињата, бојата на бојата РАГЛАН

Дете за бебиња за момчиња со долги ракави на момчињата, бојата на бојата РАГЛАН

DEN 3.33
Износ

Додадете малку класичен стил на блокирање на бои во секојдневната гардероба на вашето малечко со ова момче за бебиња, Раглан Те од Гаранималс. Направено е од мека мешавина од памук за да го задржи удобно и има елегантен и безвременски дизајн на бои со збир на контрастни долги ракави во стилот на Раглан. Внатрешноста на деколтето со ребрести екипа е без ознака за мазно чувство на неговата кожа. Овој раглан е достапен во разновидни бои и е совршен за оние кул пролетни и есенски денови кога врвот со краток ракав не е доволно топол и јакна е премногу затрупана. Garanimals Baby Toddler Boys на долги ракави во боја на ракав Раглан : 60% памук, 40% полиестер. Маица . Дизајн на блокада на бои. Контрастни со долги ракави на Раглан. Деколте на екипажот со ребра. Внатрешно означување. Директно полите. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо.

R

Им се допаѓа и на купувачите