.

.

Избрани графички маици инспирирани од хумор

Избрани графички маици инспирирани од хумор

DEN 319.84
Износ

Оваа колекција на хумористични графички маички испорачува удобност, стил и издржливост за да одговара на животниот стил на вашето дете. Достапни во целосен опсег на големини и класични бои, овие тимови ќе бидат совршени за да одговараат на неговиот стил. Удобна ткаенина и забавна графика за летна забава. Графички мета за хумор на момчињата : 100% памук и 80% памук/20% полиестер. Машинско миење ладно. Хуморни графички маички. Означете бесплатно за дополнителна удобност. Достапно во разновидни бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите