.

.

Холивудски момчиња долга ракав графичка кошула, големини 4-7

Холивудски момчиња долга ракав графичка кошула, големини 4-7

DEN 184.00
Износ

Технички ова! Оваа смешна роботска маица од Холивуд е одлична за секојдневно носење. Спарете ја оваа долга ракав со удобно влечење панталони за целосна облека. Екипаж. Долги ракави. Роботски графички фронт. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Роботски графички маици со долги ракави за момчиња од Холивуд.

R

Им се допаѓа и на купувачите