.

.

Детско место момчиња со долги ракави термички кошула на Хенли, големини XS-XXL

Детско место момчиња со долги ракави термички кошула на Хенли, големини XS-XXL

DEN 1.33
Износ

Детското место момчињата термички Хенли се разноврсни и можат да се носат слоевити или носени сам по себе. Термичкиот Хенли има предниот џеб на копчето и ќе ве загрее во текот на постудените месеци. Постојат 5 продадени бои што се продаваат одделно за да се мешаат и да се совпаѓаат со предметите што се наоѓаат во вашиот плакар. Термичкиот Хенли доаѓа во големини XS-XXL. Пријатна плетена ткаенина од вафли. Предна плоча на копчето. Долги ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите