.

.

Чудо нација момчиња излегов надвор од графичка маица со кратки ракави, големини XS-xxl

Чудо нација момчиња излегов надвор од графичка маица со кратки ракави, големини XS-xxl

DEN 2.00
Износ

Доведете го вашиот стил во живот и бидете незгодни со оваа маица за чудо нација. Совршено за секоја пригода! Ова на кошулите за трендови се совршени за секоја пригода! и сигурно ќе го привлече вниманието на сите. Супер мека ткаенина не е само модерна, туку и многу удобна. Секоја облека е направена уникатна заради процесот на производство. Овие на тренд графика можат лесно да се спарат со вашите омилени обични панталони. Ова ќе биде основно парче во вашиот плакар. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 60% BCI памук/ 40% рециклираат полиестер. Нега на ткаенина : Машинска миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите