.

.

Garanimals Baby Boy & Toddler Boy Boy Долги ракави маици Мултипак, 3-пакет, 12м-5Т

Garanimals Baby Boy & Toddler Boy Boy Долги ракави маици Мултипак, 3-пакет, 12м-5Т

DEN 1.00
Износ

Тоа е три-тресет на прекрасни тимови. Garanimals Tees со долги ракави го одржува вашиот мал авантуристи подготвен за денот. Тој може да избере од графички дизајни или спортски стил на бејзбол. Исклучиво на. 3-парчиња сет вклучува : 2 графички маички и 1 бок-блокирана мета со џеб на градите. Екипаж. Долги ракави. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Гаранимали со три пакувања маици за момчиња за мали деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите