.

.

Детско место Дете момче со долги ракави со долги ракави, големини 6M-5T

Детско место Дете момче со долги ракави со долги ракави, големини 6M-5T

DEN 1.67
Износ

Детските места за дете од 3 пакувања со долги ракави со 3 пакувања се разноврсни-одлично е да се спарите со омилените фармерки и патики за ладен изглед. Плуците со долги ракави со 3 пакувања вклучуваат : 1 ребра-плетен долг ракав со алатка за графики на предниот дел, 1 ребра-плетен долги ракави на врвот на лентата, и 1 ребра-плетен раглан врвот со контрастни ракави и графички алатки за сите. Плуците со долги ракави со 3 пакувања доаѓаат во големини 6 M-5 T. Вклучуваат врвови со долги ракави со 3 пакувања. 1 Raglan долга ракав врвот со графички алатки за алатки. 1 лента со долг ракав на врвот. 1 Печатење алатка за сите. Ден. Секојдневен.

R

Им се допаѓа и на купувачите